ZASIĘG POSTU INSTAGRAM

Cena: 4,99 zł 4.99
zawiera 23% VAT
ilość szt.

towar niedostępny

* - Pole wymagane

Opis

Chcesz by Twój profil na Instagramie zdobył na popularności? Ta oferta jest stworzona dla Ciebie!   

                                              
Podczas dokonywania zamówienia nie zapomnij umieścić linku do profilu sekcji "Link oraz dodatkowe informacje"! Jeśli jednak o tym zapomnisz - Napisz do nas maila! adres: hiddenstuffkontakt@gmail.com Nie zapomnij w takim przypadku podać numeru zamówienia.

 

Pamiętaj! Profil nie może być ustawiony jako prywatny. 

Zalety:

• Znaczne poprawienie statystyk na Instagramie

• Lepszy odbiór Państwa profilu przez potencjalnych klientów.

• Możliwość rozłożenia zasięguń na kilka zdjęc! Przykładowo kupując 3 pakiety po 1000 nic nie stoi na przeszkodzie byśmy je rozłożyli na 2 filmy po 150 zasięgu.

                                                                        

Gwarantowana dyskrecja! Nie ujawniamy nikomu pod jakimi zdjęciami zostały wykupione pakiety. 

 

 


 

 

 

 DOŻYWOTNIA GWARANCJA 


Na wszystkie nasze usługi otrzymujesz dożywotnia gwarancję, obojętnie czy kupisz Polskie Lajki na Instagramie, Wyświetlenia na Insta, Komentarze na IG, otrzymujesz dożywotnią gwarancję wykonania usługi. Nie uznajemy tylko realnych spadków spowodowanych naturalnymi unfollow. W sieci dużo jest informacji o spadkach spowodowanych przez kupowanie lajków na ig. Takie coś nie występuje. Nie jest fizycznie możliwe, by pozyskania pochodzące z naszej, realnej kampanii zostały usunięte, są po prostu realne. Nie wbijamy niczego automatycznie. Każdy materiał podesłany do promocji musi przejść weryfikację przez system reklamowy ADS. Ty nie musisz martwić się niczym, wystarczy tylko, że będziesz obserwował przyrosty na swoim koncie. Coś poszło nie tak z kampanią? Napisz do nas! Rozwiązujemy wszystkie problemy zawsze na korzyść klienta. 

 

KUP ZASIĘGI NA INSTAGRAMIE

Kupowanie zasięgów na Instagramie to inwestycja w sam profil. Kupując zasięgi polepszasz statystyki swojego profilu na Instagramie i zwiększasz szanse na promowanie go dalej w sieci. Wraz ze systematycznym prowadzeniem profilu, używaniem dobrych hasztagów, Twoje zdjęcia mogą dużo częściej trafiać do sekcji najlepszych zdjęć pod wybranymi hasztagami.

  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl