TIKTOK LIKE * Polubienia na TikTok'u

Cena: 5,99 zł 5.99
zawiera 23% VAT
ilość szt.

towar niedostępny

* - Pole wymagane

Opis

Chcesz by Twoje video w Tik Tok zdobyło więcej polubień? Ta oferta jest stworzona dla Ciebie!   

                                              
Podczas dokonywania zamówienia nie zapomnij umieścić linku do zdjęcia w sekcji "Link oraz dodatkowe informacje"! Jeśli jednak o tym zapomnisz - Napisz do nas maila! adres: hiddenstuffkontakt@gmail.com Nie zapomnij w takim przypadku podać numeru zamówienia.

 

Zalety:

• Realne polubienia, które znacząco poprawią wizerunek Twojego tik toka!

• Możliwość zamówienia kilku pakietów na raz! 

• Brak konieczności podania loginu, czy hasła do konta. Potrzebujemy tylko link do filmiku na Tik Tok pod którym ma zostać uruchomiona kampania. 

• Współpracując z nami nie musisz martwić się o bana! Działamy w legalny sposób, promując Twoje materiały. Nie wbijamy liczb sztucznie!

                                                                        

Gwarantowana dyskrecja! Nie ujawniamy nikomu pod jakimi zdjęciami zostały wykupione pakiety. 

 

 


 

 

 

DOŻYWOTNIA GWARANCJA 

Na każdą zakupioną u Nas usługę otrzymujesz dożywotnią gwarancję. Korzystamy tylko z legalnie udostępnionych metod promowania za pośrednictwem paneli reklamowych ADS. Nasze kampanie nie generują żadnych dziwnych spadków. Oferujemy tylko realne, naturalne przyrosty, celując w jak najlepsze konta na jakie pozwoli nam budżet.

 

REALNE KAMPANIE NA TIKTOK

Promowanie na TikTok zostało udostępnione przez tą platformę dla firm, dlatego jest to najlepszy sposób na pozyskanie tanich przyrostów na tej platformie. Jako firma mamy dostęp do większości paneli reklamowych dostępnych na rynku. Jesteśmy w stanie zaoferować dowolne przyrosty na tiktok'u , wszystko uzależnione jest od budżetu przeznaczonego na kampanię. Pozyskujemy tylko realne zasięgi i targetujemy kampanię tak, by celowała w konta o tych samych lub zbliżonych zainteresowaniach, co kategoria publikowanych materiałów przez klienta.

 


POLSKIE LAJKI NA TIKTOK

Polskie Like na TikTok to nowa oferta, która tylko potwierdza rzetelność naszych usług. Dzięki kampanii ADS jesteśmy w stanie targetować dowolny kraj na świecie. W tym przypadku target padł na Polskę, czyli na kraj, których usług właśnie poszukujecie. Polskie Like na TikTok'u to niepowtarzalna okazja na dotarcie do nowych odbiorców, poprawienie statystyk swojego profilu, oraz zwiększenie zaangażowania pod materiałem. Lajki pochodzą tylko z polskich kont, regularnie prowadzonych przez swoich użytkowników. Konta  te stanowią użytkowników pozyskanych dzięki kampanii w TikTok ADS, której za zadanie jest promowanie materiału na wallu innych użytkowników i generowanie dodatkowych reakcji na materiał. W tym przypadku budżet wydawany jest tylko na Polskie Polubienia na TikTok'u. Jeśli dzięki kampanii pozyskamy jakieś wyświetlenie lub follow - jest ono darmowe. Celem konwersji kampanii jest Polskie Like pod Pańśtwa materiałem, dlatego ta oferta stanowi jedną z najbardziej poszukiwanych na TikTok w celu promowania swojego profilu i materiałów wideo na nim zawartych. Kup Lajki na tiktok i przekonaj się sam jak profesjonalnie przeprowadzamy kampanie.LAJKI NA TIK TOK 

Kup Like na TikTok'u. Oferujemy również Lajki z całego świata. Wybierając opcję wysoką jakość jesteśmy w stanie pozyskać konta, które znacznie dłużej istnieją na  tiktoku i cechują się dużo większą aktywnością na tym portalu. Kupowanie Lajk na Tik Tok to idealna oferta skierowana dla użytkowników, którzy chcą rozbudować swojego tiktok'a i celować w worldwide rynek. Jesteśmy w stanie pozyskać lajki z dowolnego kraju, w takim celu skontaktuj się z nami pod adresem hiddenstuffkontakt@gmail.com Lajki TikTok już teraz na hiddenstuff.pl w okazjonalnej cenie. Jeśli interesuje Cię stała współpraca lub masz jakieś pytania - Napisz do nas. Odpowiadamy w przeciągu kilku godzin. Tik Tok Like pomogą Ci zaistnieć w tym świeżym medium społecznościowym i zwiększyć pulę potencjalnych odbiorców.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl