Kupowanie Like na Insta - Nie daj się oszukać!
Kupowanie Like na Insta - Nie daj się oszukać!

Trafiłeś do tego artykułu zapewne poszukując dobrej strony na której możesz zakupić like na instagram? Prosimy o zapoznanie się z poniższym artykułem przed wybraniem firmy promującej Państwa profil.

Sami oferujemy polubienia na Instagram, lecz w odróżnieniu od konkurencji - Nie oszukujemy. Postaramy się Państwu przedstawić 3 najbardziej znane metody wprowadzania w błąd podczas zakupu lajków na Instagram.Polskie lajki są za drogie, by je oferować! itp. 


Bzdura! U nas 50 Polskich like Instagram możesz nabyć już za 1,59zł! Kliknij, by przenieść się do oferty!

Dlaczego więc sprzedający tak piszą? To proste - Najpewniej nie są to prawdziwi działacze w branży Social Media, tylko osoby chcące dorobić tanim kosztem oferując polubienia najgorszego sortu. Jak wygląda najgorszy sort polubien? Pewnie wielokrotnie po zakupie like na instagram spotkali się Państwo z faktem, iż zamiast wymarzonych realnych polubień na Państwa zdjęcie lądowały tzw. boty, konta bez zdjęcia profilowego lub użytkownicy Instagrama z Bliskiego Wschodu. Najczęściej takie polubienia sprzedają osoby prywatne lub firmy, które wmawiają Państwu, że ich polubienia są najlepsze na rynku, lecz po zakupie okazuje się, że to jedynie kłamstwo. Więc jak Ci sprzedający pozyskują swoje polubienia? Odpowiedź jest bardzo prosta - like4like. Nikt o zdrowych zmysłach nie chce by jego zdjęcie wędrowało po jakiś Rosyjskich stronach i cały pozyskany ruch pochodził z często szemranych stron. 1000 like za 1zł 


Na Państwa miejscu nawet nie korzystałbym z takich ofert. To może być bardzo zła decyzja w późniejszych skutkach - Stracenie reklamodawców, zszargana opinia i wiele więcej.. Żadna osoba mająca doświadczenie w tej branży nie zaoferuje Państwu takiej liczby realnych polubien w cenie jednej złotówki! To niedorzeczne. Takie oferty często są tworzone przez ludzi bez działalności gospodarczej, którzy potworzyli dużo kont na IG i znaleźli bota, który automatycznie będzie lajkował wybrane przez nich zdjęcie. NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ! TO NIE SĄ REALNE LIKE INSTAGRAM 

 

Dlaczego sprzedający nie oferują Polskich komentarzy followers na Instagram?


Odpowiedź jest bardzo prosta i analogiczna do pierwszej - boty, like4like. My mamy w ofercie polskie komentarze! Sprawdź ofertę klikając w ten link! Owszem czasami sprzedający oferuje komentarze na Instagram, lecz czy są to polskie komentarze? Nie! Takie komentarze są pozyskiwane znowuż z niepewnych źródeł i od kont po których każdy człowiek o zdrowych zmysłach domyśli się, że jest tutaj coś nie halo. Tym bardziej reklamodawcy! Nie pozwól na to, by stracić wszelakie kontakty biznesowe przez głupi ruch jakim było powierzenie swojego profilu szemranej firmie zajmującej się Social Media. Jakie jest najczęstsze wytłumaczenie sprzedających z faktu, że nie oferują Oni Polskich usług? "Główna siedziba firmy znajduje się za granicą - My jesteśmy tylko oddziałem działającym na terenie Polski" - Raz sprawdziłem adres głowny, który był podany na takiej stronie i co ujrzałem? Nic - a na pewno nie siedzibę korporacji zajmującej się sprowadzaniem ruchu do Social Mediów.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl