Regulamin

Dane firmy:

Artur Niewęgłowski
Hidden stuff
Stwosza 7
42-610 Miasteczko Śląskie
REGON: 368093806
NIP: 645-255-25-05
✉ hiddenstuffkontakt@gmail.com
☎ 881326739

OGÓLNE:
• Firma "Hidden Stuff" jest odpowiedzialna za stworzenie kampanii marketingowej/reklamowej mającej na celu wypromowanie treści zgodnej z zakupioną przez klienta usługą.
• Nasza firma zabrania korzystania z serwisu w celach niezgodnych z prawem oraz szerzących nienawiść za pomocą wykupionych usług.
• Wszelkie formy nawiązywania z nami współpracy (przez strone jak i przez kontakt indywidualny) są rozumiane jako akceptacja regulaminu.
• Dane osobowe podane w formularzu kupna będą przetwarzane przez stronę do poprawnego zaksięgowania wpłaty oraz zidentyfikowania kupującego 

 

SPOSÓB REALIZACJI: 

• W momencie zaksięgowania płatności przez stronę, przyjmujemy zlecenie utworzenia kampanii. Od tego czasu mamy 24h (lub więcej, jeśli tak jest przewidziane w informacji o dostawie) na realizacje.

• Treść wskazana do promocji, którą pozyskujemy dzięki linku dołączonego do zamówienia, zostaje wykorzystywana jako cel kampanii, którą tworzymy na Instagramie, Google ADS, YouTube, Facebook, TikTok, twitch, lub innych serwisach które zostały przewidziane w oferowanych przez nas usługach. 

• W cenę usługi wliczony jest budżet jaki przeznaczamy na kampanie jak i koszt marży za którą operujemy całym procesem.

• Naszym celem jest pozyskanie zbliżonej liczby określonych przyrostów w zamówieniu, za pomocą kampanii sponsorowanych w serwisach jak Google ADS, YouTube, Facebook, TikTok, twitch. Liczba pozyskań może się różnić do 10% Państwa materiał po utworzeniu kampanii wyświetla się na w/w stronach, w celu pozyskania stosownej liczby przyrostów.

• Jeśli np. zamówienie dt. 10.000 wyświetleń na YouTube, konfigurujemy kampanię tak by trafiała do odbiorców znajdujących się na terenie Polski, w jak najniższym możliwym do tego koszcie, chyba iż klient zażyczy inaczej. Możliwe jest określenie grupy odbiorców, ponieważ serwisy takie jak Instagram, youtube i inne, umożliwiają kierowanie na odbiorców, jednakże taka informacja musi być poprzedzona wcześniejszym kontaktem, ponieważ zakupiona liczba domyślnie kierowana jest na jak najtańszych odbiorców, tak by umożliwić Państwu jak najtańsze pozyskanie przyrostów pod materiałem.

• Jesteśmy agencją reklamową, która wyszła do was z pomysłem mini-kampanii. Znajdujemy się pod adresem https://www.rocketag.pl/ Od lat tworzymy dla Państwa kampanie reklamowe, promocyjne, marketingowe, sponsorowane oraz wszelakie inne tego typu zlecenia. Kampanie są realizowane z należytą starannością i dbaniem o to, by wcześniej określony budżet nie został przekroczony. 

• Jeśli budżet kampanii zostanie przekroczony względem kwoty określonej w umowie kupna/sprzedaży, koszt kampanii pokrywa sprzedający.

• Należy pamiętać, iż kampanie przez nas tworzone, są tworzone stricte na serwisach do tego przeznaczonych, z równoczesnym opłaceniu podatku VAT-UE. Po stronie kupującego nie są naliczane żadne dodatkowe koszty z uwagi na import usług z tychże serwisów. Wszystkie dodatkowe koszty pokrywamy My.

• Nie oferujemy usług, które moga działać krzywdząco, zastrzegamy sobie prawo do odmówienia realizacji zamówienia, jeśli dotyczy ono np. kampanii politycznej, mającej na celu atak któreś ze stron, lub jest wymierzona w jakąś osobę/organizację. 

• Jeśli kampania wymaga więcej niż podania linku, należytym jest umożliwienie nam poprzez ustawienia ról na stronie, udostępnienie roli, tak byśmy mogli zarządzać kampanią na Państwa koncie. 
        

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.

Dostępne formy płatności:
Karty płatnicze:

* Visa
* Visa Electron
* MasterCard
* MasterCard Electronic
* Maestro

Zwroty: 

• Na podstawie ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014r., Klient ma prawo odstąpienia od umowy do 14 od momentu dostarczenia produktu bez podawania przyczyny.
• Oświadczenie można złożyć na formularzu, którego wzór stanowi załącznik do ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. 
• Prawo do odstąpienia od umowy nie przysługuje, gdy Sklep w pełni wywiązał się z zawartej umowy kupna/sprzedaży. Pomyłki oraz niedopatrzenia klienta nie podlegają prawu zwrotu.
• W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego. 
• Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy kampania została już rozpoczęta. Zwrot przysługuje, tylko dla usług, których realizacja nie nastąpiła, lub nastąpiła w części. (w przypadku zamówienia kilku sztuk danej usługi, gdy została zrealizowana np. 1 na 3 sztuki). Pakiety usług nie dzielą się. 

Reklamacje:

• Jeżeli kupiony towar ma wadę, konsument może złożyć reklamację, w której określi swoje żądania dotyczące doprowadzenia towaru do stanu zgodności z umową(przez naprawę lub wymianę) lub zwrotu całości bądź części wpłaconych środków (przez obniżenie ceny czy odstąpienie od umowy). 
• Takową reklamacje należy złożyć drogą mailową na adres: hiddenstuffkontakt@gmail.com lub listownie Miasteczko Śląskie 42-610 ul. Stwosza 7 w formie dowolnej.
• Produkt podlega reklamacji jeśli:

  1. nie ma właściwości, które Produkt tego rodzaju powinien mieć ze względu na cel w Umowie Sprzedaży oznaczony albo wynikający z okoliczności lub przeznaczenia;
  2. nie ma właściwości, o których istnieniu Sprzedawca zapewnił Klienta, w tym przedstawiając próbkę lub wzór;
  3. nie nadaje się do celu, o którym Klient poinformował Sprzedawcę przy zawarciu Umowy Sprzedaży, a Sprzedawca nie zgłosił zastrzeżenia co do takiego jej przeznaczenia;
  4. została Klientowi wydana w stanie niezupełnym.

• Sprzedawca ustosunkuje się do reklamacji najpóźniej w terminie 14 dni od dnia jej zgłoszenia przez Konsumenta.
• Podstawa prawna z dnia 25 maja 2014 (Dz.U. 2014 poz. 827).

  • Sprzedający usługę "Prowadzenie konta na Instagramie", bądź "Prowadzenie konta na Instagramie PREMIUM" nie odpowiada za błędy podczas prowadzenia konta, ani za wszelakie nieporozumienia, czy problemy zrealizowaniu zamówienia. 

Informacja handlowa/newsletter:

• Klient może wyrazić dobrowolną zgodę na przesyłanie informacji handlowych, marketingowych oraz wszelkich informacji dotyczących zmian w sklepie na wskazany przy rejestracji przez niego adres.
• Świadczenie w/w usługi jest bezpłatne i zawsze będzie bezpłatne!
• Klient w każdym momencie może zrezygnować ze świadczenia tejże usługi wysyłając nam wiadomość o chęci zrezygnowania z tejże usługi na adres email: hiddenstuffkontakt@gmail.com lub listownie na adres Miasteczko Śląskie 42-610 ul. Stwosza 7. Klient w takim wypadku jest zobowiązany do podania adresu email z którego zarejestrował się w sklepie w celu zidentyfikowania go z kontem należącym do jednostki.

Konto klienta w serwisie:

• Klient w ramach korzystania z serwisu może założyć konto, które pozwoli mu na szybsze spersonalizowanie zakupów. Konto pozwala na dostęp do newslettera, zmianę danych wysyłkowych, korzystanie z promocji przygotowanych dla zarejestrowanych klientów. Dokonywanie zakupów jest możliwe bez rejestrowania się w sklepie.
• Sklep nie pobiera żadnych opłat za prowadzenie konta w serwisie. Konto jest bezpłatne i zawsze będzie bezpłatne.
•  Każdy klient w dowolnym momencie ma możliwość usunięcia konta w serwisie. Usunięcie konta powinno odbyć się poprzez wiadomość mailową na adres hiddenstuffkontakt@gmail.com lub listownie na adres Miasteczko Śląskie 42-610 ul. Stwosza 7

 

 W zakresie usług świadczonych drogą elektroniczną przez Sklep, niniejszy Regulamin stanowi regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną w rozumieniu art. 8 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

 

W sprawach nieuregulowanych postanowieniami niniejszego Regulaminu właściwe jest prawo polskie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl