Pytania i odpowiedzi

Jak pozyskujecie like, followers, wyświetlenia itp? 

To bardzo proste! Organizujemy kampanię reklamową, która obejmuje kilka zakupów dzięki czemu możemy zaoferować konkurencyjną cene! Polskie Like, followers, komentarze i wszystkie inne usługi dostepne na naszej stronie hiddenstuff.pl pozyskujemy wyszukując osoby znajdujące się na terenie Polski, które są zainteresowane Państwa materiałem.

Czy takie usługi są bezpieczne dla mojego konta?

W odróżnieniu od konkurencji, My oferujemy usługe kampanii reklamowej, a nie sztuczne nabijanie like na instagramie, czy subskrypcji na YouTube. Naszym zadaniem jest wypromowanie Państwa materiału, a nie jego sztuczne podbicie w statystykach. Nasze usługi sa bezpieczne dla Państwa kont - Od 3 lat naszej działalności żadne konto nie zostało zbanowane przez korzystanie z naszych usług. 

Chciałbym kupić więcej like na instagramie, czy to możliwe?

Wiele razy dostajemy to pytanie - Tak, like na instagramie oferujemy w liczbie nieskończonej. Przy zakupie większym niż 1000 polubień jednak należy uzbroić się w cierpliwość, ponieważ 1000 osób gotowych polubić lub skomentować Państwa materiał będziemy poszukiwać dłużej niż 100. 

Czy like, followers, komentarze znikną?

Nie, ruch przez nas wygenerowany jest dożywotni. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl