Uwaga

 Nie świadczymy usług pisania recenzji, wywierania opinii na dany temat (np. osoby, produktu, usługi i innego podmiotu), reklamowania treści sponsorowanych. Kampanie skierowane są głównie do osób prywatnych. Prosimy o nie wysyłanie nam zapytań, czy dokonywania zakupu w celu promocji w/w rzeczy. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy realizacji zamówienia w w/w przypadkach. Kampanie przeprowadzamy za pomocą Google ADS, Paneli reklamowych oraz systemow wymiany polubien czy obserwujacych miedzy uzytkownikami. Nie mamy wpływu na to jakie konta uda się nam pozyskać.

 

❌Czego nie promujemy?

       - Zakazane są: Wszystkie materiały szerzące nienawiść, wywierające wcześniej ustaloną opinię, recenzji produktów, obraźliwych treści, niestosownych treści, materiałów o charakterze erotycznym, treści namawiających do popełnienia czynu niezgodnego z prawem i dobrymi obyczajami, materiałów do których możemy mieć stosowne wątpliwości. Zdjęć oraz profili, które zostaną odrzucone przez system reklamowy ADS z dowolnego powodu, scamerskich (nieuczciwych) ofert handlowych, treści politycznych, treści manipulacyjnych, zdjęć które posiadają znaczną ilość tekstu na zdjęciu (nie mylić z opisem), ofert związanych z bankowością i finansami, ofert związanych ze zdrowiem i medycyną. Zastrzegamy sobie prawo do możliwości odmówienia realizacji zlecenia z dowolnego innego powodu jeśli będzie budziło ono nasze wątpliwości. W przypadku odmowy realizacji zlecenia, czy odrzucenia kampanii w systemie reklamowym ADS, klient otrzymuje natychmiastowy zwrot na konto bankowe z którego dokonał u nas zakupu w terminie do 14dni od zaksięgowania wpłaty.

Pytania i odpowiedzi

Jak pozyskujecie like, followers, wyświetlenia itp? 

To bardzo proste! Organizujemy kampanię reklamową, która obejmuje kilka zakupów dzięki czemu możemy zaoferować konkurencyjną cene! Polskie Like, followers, komentarze i wszystkie inne usługi dostepne na naszej stronie hiddenstuff.pl pozyskujemy wyszukując osoby znajdujące się na terenie Polski, które są zainteresowane Państwa materiałem.

Czy takie usługi są bezpieczne dla mojego konta?

W odróżnieniu od konkurencji, My oferujemy usługe kampanii reklamowej, a nie sztuczne nabijanie like na instagramie, czy subskrypcji na YouTube. Naszym zadaniem jest wypromowanie Państwa materiału, a nie jego sztuczne podbicie w statystykach. Nasze usługi sa bezpieczne dla Państwa kont - Od 3 lat naszej działalności żadne konto nie zostało zbanowane przez korzystanie z naszych usług. 

Chciałbym kupić więcej like na instagramie, czy to możliwe?

Wiele razy dostajemy to pytanie - Tak, like na instagramie oferujemy w liczbie nieskończonej. Przy zakupie większym niż 1000 polubień jednak należy uzbroić się w cierpliwość, ponieważ 1000 osób gotowych polubić lub skomentować Państwa materiał będziemy poszukiwać dłużej niż 100. 

Czy like, followers, komentarze znikną?

Nie, ruch przez nas wygenerowany jest dożywotni. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl