POLSKIE LIKE

POLSKIE LIKE INSTAGRAM

POLSKIE LIKE INSTAGRAM
POLSKIE LIKE INSTAGRAM

Chcesz by Twój profil zdobył na popularności? Ta oferta jest stworzona dla Ciebie! 


Podczas wykonywania zamówienia nie zapomnij umieścić linku do zdjęcia w sekcji "uwagi"! Jeśli jednak o tym zapomnisz - Napisz do nas maila! adres: hiddenstuffkontakt@gmail.com Nie zapomnij w takim przypadku podać numeru zamówienia.

Cena: 12,99 zł
zawiera 23% VAT


 DOŻYWOTNIA GWARANCJA 


Na wszystkie nasze usługi otrzymujesz dożywotnia gwarancję, obojętnie czy kupisz Polskie Lajki na Instagramie, otrzymujesz dożywotnią gwarancję wykonania usługi. Nie uznajemy tylko realnych spadków spowodowanych naturalnymi unfollow. W sieci dużo jest informacji o spadkach spowodowanych przez kupowanie lajków na ig. Takie coś nie występuje. Nie jest fizycznie możliwe, by pozyskania pochodzące z naszej, realnej kampanii zostały usunięte, są po prostu realne. Nie wbijamy niczego automatycznie. Każdy materiał podesłany do promocji musi przejść weryfikację przez system reklamowy ADS. Ty nie musisz martwić się niczym, wystarczy tylko, że będziesz obserwował przyrosty na swoim koncie. Coś poszło nie tak z kampanią? Napisz do nas! Rozwiązujemy wszystkie problemy zawsze na korzyść klienta. 

 

POLSKIE LAJKI na INSTA


Ofertę kupowania polskich polubień na Insta polecamy klientom chcącym dotrzeć do nowej grupy odbiorców, lub poprawić statystyki swojego zdjęcia oraz profilu na IG. Polskie Lajki, jak i zwykłe lajki na ig pozyskujemy dzięki kampanii ADS. Instagram Like jak i Polskie Lajki na IG pochodzą z realnych kampanii promocyjnych przeprowadzonych w panelach ADS. Pozyskujemy tylko realne Polskie Konta na IG, oraz jeśli oferta tego dotyczy zagraniczne. Kup Polskie Like na Insta i przekonaj się sam jak profesjonalnie działamy! Dzięki Polskim Like na Instagramie polepszysz zasięgi swojego profilu, co przy używaniu dobrych hasztagów może przyczynić się do lepszego pozycjonowania Twojego zdjęcia jak i całego profilu! Polskie Lajki na IG sprawią, że Twoje konto na Instagramie będzie częściej polecane innym użytkownikom, a dzięki systematyczności w prowadzeniu konta i dodatkowej interakcji ze strony użytkownika, będziesz mógł zadbać o stały i coraz wyższy przyrost zasięgów organicznych. Polskie Lajki na Instagramie to idealna podstawa w budowaniu swojego profilu i poprawy zasięgów. Twoje zdjęcie może również poza wbiciem się w sekcje TOP9 pod wybranymi hasztagami (sekcja najlepsze zdjęcia) wyświetlać się na stronie głównej innych użytkowników jako zdjęcie polecane, warte zobaczenia. Każda reakcja wygenerowana dzięki kampanii ADS jest realna co przekłada się na wysoki współczynnik oglądalności zdjęcia i daje algorytmowi znać, że potencjalny odbiorca profilu poświęcił więcej czasu na oglądanie zdjęcia, a nie tylko je scrollował. Scrollowanie zdjęć i nie wchodzenie z nimi w interakcje może nie przynieść nic, a nawet pogorszyć zasięgi. Nasze kampanie nie skupiają się tylko na wbiciu stosownej liczby, ale na realnym rozbudowaniu zasięgów profilu i sprawieniu, że zdjęcie będzie pozycjonowane lepiej na stronie.Jak pozyskujemy POLSKIE LIKE na Instagramie?

Polskie Lajki na Insta pozysujemy dzięki kampanii przeprowadzanej w panelach ADS. Pozyskujemy tylko realne konta z Polski na Instagramie. Polskie Lajki stanowią nieograniczony pakiet lajków pod Twoim zdjęciem. Jeśli chcesz pozyskać większą liczbę Polskich Polubień niż przedstawiona aktualnie w ofercie, skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji dotyczącej oferty indywidualnej. Pozyskanie większej liczby Polskich Like na IG może cenowo różnić się w zależności od miesiąca, czasu trwania kampanii oraz ilości pozyskań, które chce otrzymać klient.

 

Dlaczego warto kupić Polskie Lajki?

Polubienia na Instagramie pozwalają poprawić statystyki Twojego profilu, co przekłada się na lepsze pozycjonowanie zdjęć i możliwość dotarcia do takich sekcji jak TOP9, czy NA CZASIE. Promowanie na Instagramie nie tylko zwiększa możliwość zauważenia Twojego profilu przez algorytmy, lecz również poprawia aspekt wizualny Twojego konta. Polskie Lajki na Instagramie mają to bezpieczna i szybka forma promocji swojego konta na Instagramie. Instagram Like w naszej ofercie cechują się wyjątkowością na Polskim rynku, ponieważ dzięki promocji poprzez panele reklamowe ADS, możemy targetować kampanię lokalnie i ofertować Polskie Like na Instagramie. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl