DOŻYWOTNIA GWARANCJA 


Na wszystkie nasze usługi otrzymujesz dożywotnia gwarancję, obojętnie czy kupisz subskrypcje na YouTube, Wyświetlenia na YouTube, Komentarze na YT, otrzymujesz dożywotnią gwarancję wykonania usługi. Nie uznajemy tylko realnych spadków spowodowanych naturalnymi unfollow. W sieci dużo jest informacji o spadkach spowodowanych przez kupowanie wyświetleń na youtube. Takie coś nie występuje. Nie jest fizycznie możliwe, by pozyskania pochodzące z naszej, realnej kampanii zostały usunięte, są po prostu realne. Nie wbijamy niczego automatycznie. Każdy materiał podesłany do promocji musi przejść weryfikację przez system reklamowy ADS. Ty nie musisz martwić się niczym, wystarczy tylko, że będziesz obserwował przyrosty na swoim koncie. Coś poszło nie tak z kampanią? Napisz do nas! Rozwiązujemy wszystkie problemy zawsze na korzyść klienta. 

LAJKI NA YOUTUBE 


Like na YouTube, potocznie nazywanych Łapkami w górę na YouTube, pozyskujemy dzięki kampanii Viral-udostępnień. Jeśli klient zdecyduje się na kupno pakietu wyświetlenia + like na youtube, wtedy duża część z polubień na youtube zostanie pozyskana dzięki kampanii w panelach ADS. Łapki w górę na YT nie tylko poprawiają statystyki Twojego wideo, ale również pozwalają mu się lepiej pozycjonować w wyszukiwarce.

polskie like instagram kup wyświetlenia na youtube z polski

50 POLSKICH LIKE INSTAGRAM
50 POLSKICH LIKE INSTAGRAM
7,99 zł
szt.
100 POLSKICH LIKE INSTAGRAM
100 POLSKICH LIKE INSTAGRAM
12,99 zł
szt.
10 POLSKICH OBSERWUJĄCYCH FOLLOWERS
10 POLSKICH OBSERWUJĄCYCH FOLLOWERS
9,49 zł
szt.
5 POLSKICH KOMENTARZY POD ZDJĘCIEM
5 POLSKICH KOMENTARZY POD ZDJĘCIEM
5,90 zł
szt.
50 LIKE INSTAGRAM
50 LIKE INSTAGRAM
2,99 zł
szt.
100 FOLLOWERS INSTAGRAM (OBSERWUJĄCY)
100 FOLLOWERS INSTAGRAM (OBSERWUJĄCY)
13,90 zł
szt.
100 LIKE INSTAGRAM
100 LIKE INSTAGRAM
4,99 zł
szt.
100 LIKE POD TWOIM FILMEM YOUTUBE
100 LIKE POD TWOIM FILMEM YOUTUBE
18,90 zł
szt.
1000 WYŚWIETLEŃ FILMU INSTAGRAM
1000 WYŚWIETLEŃ FILMU INSTAGRAM
2,99 zł
szt.
250 LIKE INSTAGRAM
250 LIKE INSTAGRAM
12,90 zł
szt.
100 LIKE FACEBOOK
100 LIKE FACEBOOK
15,90 zł
szt.
1000 WYŚWIETLEŃ FILMU YOUTUBE
1000 WYŚWIETLEŃ FILMU YOUTUBE
24,99 zł
szt.
1000 WYŚWIETLEŃ STORIES
1000 WYŚWIETLEŃ STORIES
5,90 zł
szt.
1000 POLSKICH WEJŚĆ NA STRONĘ
1000 POLSKICH WEJŚĆ NA STRONĘ
14,90 zł
szt.
1 KOMENTARZ ZE ZNACZKIEM WERYFIKACJI
1 KOMENTARZ ZE ZNACZKIEM WERYFIKACJI
19,90 zł
szt.
1000 LIKE INSTAGRAM
1000 LIKE INSTAGRAM
39,90 zł
szt.
500 LIKE INSTAGRAM
500 LIKE INSTAGRAM
22,90 zł
szt.
10 KOMENTARZY TIKTOK
10 KOMENTARZY TIKTOK
12,90 zł
szt.
50 LIKE POD TWOIM FILMEM YOUTUBE
50 LIKE POD TWOIM FILMEM YOUTUBE
12,90 zł
szt.
1000 WYŚWIETLEŃ VIDEO TIK TOK
1000 WYŚWIETLEŃ VIDEO TIK TOK
2,90 zł
szt.
200 WYŚWIETLEŃ FILMU INSTAGRAM
200 WYŚWIETLEŃ FILMU INSTAGRAM
1,20 zł
szt.
500 WYŚWIETLEŃ FILMU INSTAGRAM
500 WYŚWIETLEŃ FILMU INSTAGRAM
1,99 zł
szt.
25 LIKE POD TWOIM FILMEM YOUTUBE
25 LIKE POD TWOIM FILMEM YOUTUBE
7,90 zł
szt.

♦️ CAŁODOBOWE WSPARCIE ♦️

Cenimy sobie wysokie zadowolenie klientów, dlatego oferujemy Ci całodobowe wsparcie. Obojętnie o której godzinie spróbujesz się z nami skontaktować, odpowiedź na Twoje pytanie będzie dla Nas zawsze priorytetowa. Kampanie przeprowadzamy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Nie martw się, że może nas nie być - My zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji. 

♦️ GWARANCJA POLSKICH USŁUG ♦️

Zamawiając Polskie Usługi np. Instagram Like z Polski masz gwarancję pozyskania realnych like na Instagramie z Polski. Jesteśmy pionierami i najlepszą Agencją Social Media w Polsce, która w niskiej cenie jest w stanie zaoferować realne like lub realni obserwujący na Instagramie. Przeprowadzamy kampanie w różnych panelach, dzięki czemu możemy targetować nasze kampanie w sposób niemalże dowolny. Jeśli wybierzesz Polską usługę, dostajesz 100% gwarancję pozyskań tylko polskich przyrostów. Kupując np. Polskie Wyświetlenia na YouTube Twoje statystyki wzbogacą się tylko o wyświetlenia reklamy z Polski. 

♦️ SZYBKA DOSTAWA ♦️

Jak już wspomnieliśmy czuwamy nad zamówieniami 24/7. Jesteśmy zawsze gotowi do pracy, dzięki czemu sam moment rozpoczęcia kampanii jest możliwy tak szybko. Niestety nawet najbardziej urobione ręce mogą nie wystarczyć, dlatego wprowadziliśmy opcję dodatkową w niektórych usługach np. "Polskie Lajki na Insta" Szybkiej dostawy. Szybka Dostawa pozwala Ci ominąć kolejkę zamówień złożonych wcześniej i trafić do realizacji od razu. Dzięki większemu budżetowi przeprowadzimy kampanię również o wiele szybciej! Jeśli zależy Ci na czasie oferta ta została stworzona idealnie dla Ciebie. Polskie Like tanio i szybko.

♦️ DOŚWIADCZENIE ♦️

Cechuje Nas kilkuletnie doświadczenie w branży Social Media. Wiemy jak pozyskiwać, wiemy jak promować profile w mediach społecznościowych. Kup Polskich obserwujących na Insta i przekonaj się sam jakie profile wysokiej jakości jesteśmy w stanie pozyskać! Wiemy o której i jak targetować kampanię, by pozyskania Polskich Follow, Like, czy innych usług jak np. Wyświetlenia na TikTok były jak najtańsze, jak najszybsze i jak najlepsze! Przekonaj się sam zamawiając mniejszy pakiet usług np. Polskie Follow na IG na próbę.

 

 

Zastanawiasz się jak rozwinąć swój profil w Social Media? 

Jednym z głównych aspektów Twojego profilu musi być zadbanie o jakość oraz przyrosty. Polskie Like na Insta (kliknij tutaj, by kupić polskie like na ig) to idealna oferta, by dotrzeć do nowych odbiorców. Jeśli rozwijasz swój profil na Instagramie to Twoim głównym założeniem powinno być zwiększanie liczby odbiorców co kolejny wrzucony przez Ciebie materiał! Nie ważne, czy jest to wzrost na poziomie 2% czy 20%. Ważne byś rósł! Bądź systematyczny w tym co robisz i nie poddawaj się. Jeśli zastanawiasz się jednak jak zwiększyć wyświetlenia na YouTube (kliknij tutaj by kupić polskie wyświetlenia na youtube lub zagraniczne wyświetlenia na YT) powinieneś rozważyć inwestycję w swój kanał. Konkurencji jest bardzo dużo, często konkurencji która włada niewyobrażalnie dużym budżetem. Nie daj się im przegonić! Optymalizuj pod SEO swoje filmy (jeśli nie wiesz jak to zrobić, skontaktuj się z nami! Przygotujemy Ci ofertę). oraz korzystaj z kampanii promocyjnych. Najważniejszym jest jednak byś się nie poddawał. Jeśli coś Ci nie wyjdzie, coś nie siądzie, zastanów się co poprawić by było lepiej, a nie poddawaj się! Brzmi to trochę jak mowa motywacyjna, ale nie od razu Rzym zbudowano.

 

Chcesz dotrzeć do nowych odbiorców? 

Najważniejszym Twoim celem powinien być rozwój profilu. Poza korzystaniem z naszych Kampanii Reklamowych jak Pozyskiwanie Polskie Lajki na IG, czy usługi kupowania Wyświetleń na TikTok, powinieneś zadbać o dobrą bazę hasztagów na Instagramie, czy tagów na youtube. Targetuj swoje filmy również do odpowiedniej grupy odbiorców na TikTok'u tak by zwiększyć ich trending oraz korzystaj z naszej usługi Kupowania Wyświetleń. Jeśli szukasz bazy użytkowników, którzy będą lajkować Twoje posty Kup Followers na Instagramie. Followersi z Polski to idealna inwestycja w rozwój Twojego profilu. Obserwatorzy Instagram będą zawsze stanowić bazę pod Twoje przyszłe budowanie zasięgów, jak i pomogą rozbudować resztę. Obserwujących na Instagramie kupisz u nas w bardzo przystępnych cenach. Kliknij tutaj by kupić Follow Instagram z Polski Jeśli szukasz aktywnych subskrybentów Twojego kanału na YouTube, zajrzyj do naszej jutubowej zakładki. Znajdziesz tam suby na youtube oraz lajki w celu polepszenia SEO Twojego wideo na YouTube. Przeprowadzamy również kampanie wyświetleń na YT, pozyskujemy Polskie Wyświetlenia na YouTube, oraz zwykłe HQ (High Quality) Kliknij tutaj by kupić wyświetlenia na YouTube

 

Jak polepszyć statystyki Twojego posta?

Statystyki Twoich postów powinny zawsze rosnąć, dlatego tak ważnym jest by pozyskiwać zasięgi na Instagramie. Właśnie w ten sposób wybijesz się na IG! Jak się wybić na Instagramie? Z naszą pomocą na pewno tego się dowiesz! Korzystaj z hasztagów, które są tematyczne i odpowiadają Twojemu zdjęciu. Kliknij tutaj by kupić zasięgi na Instagramie dla swojego postu na IG Zasięgi pozyskujemy dzięki kampanii Viral-Udostępnień. Twój post zostanie tak rozpromowany, że po pewnym czasie Instagram sam zacznie polecać go dalej! Przyszłe dodawane posty dzięki boostowi z naszej strony również mogą zyskać na znaczeniu i dużo chętniej pozycjonować się na Instagramie. Ważne są również zapisy Twojego zdjęcia jak i sam współczynnik Like. Kup Polskie Lajki na IG dzięki nim polepszysz zasięgi oraz statystyki swojego postu na Instagramie i będziesz częsciej polecany! Na statystyki wpływ mają  również followersi z polski, czy ze świata. Zainwestuj w dobrą kampanię i przekonaj się sam! Jeśli nie wiesz co wybrać, ani jak to zrobić - Skontaktuj się z nami. Służymy pomocą. 

 

Dlaczego warto kupować lajki z Polski?

 Lajki na Insta to podstawa tego medium społecznościowego. Posiadamy również Polubienia na Facebook dla postu, czy strony, jednakże naszą główną specjalizacją jest właśnie Instagram. Polskie Polubienia (czyt. Lajki) to funkcja za którą stoi ten portal. Lajki z Polski nie tylko polepszą wizerunek Twojego profilu, ale znacząco poprawią jego statystyki. Instagram Likes to idealna oferta lda osób, którzy chcą dotrzeć do nowych obserwujących. jeśli zakupisz Instagram Like z Polski to dajemy Ci gwarancję, że Twój profil z czasem będzie coraz częściej polecany i wyświetlany innym użytkownikom. Instagram Kup Lajki to oferta, którą jako nieliczni mamy w swoim asortymencie na Polskim rynku. Nie daj się nabrac na ogłoszenia od zagranicznych resellerów! Gdy coś Like'ujesz, Insta wie, że to zdjęcie Ci się spodobało i poleca je dalej, jeśli Polubienia z Polski na Instagramie pochodzą od realnych użytkowników (Sprzedajemy tylko Realne Like na Instagram), to boost dla profilu jest wręcz obowiązkowy. Zamieszczamy równiez przykłady kont, które udało się nam pozyskać dzięki kampanii. Ze względów bezpieczeństwa, informacje które mogłyby przekierować na profil użytkoników zostały zamazane.

 

Wyświetlenia na TikTok - Dlaczego Wyświetlenia są tak ważne?

 Realne Wyświetlenia na TikToku to podstawa tego portalu. TikTok to młody serwis społecznościowy, który jest znany na szerszą skalę dopiero od kilku lat. Warto zainwestować w promocję na nim, ponieważ jest ona sporo tańsza oraz znacznie łatwiejsza. Gdy portal zdobędzie już swoje miejsce na rynku i zacznie się cenić, ceny mogą znacząco wzrosnąć przez co wypromowanie swojego profilu będzie kilkukrotnie droższe. Taka sama sytuacja miała się z YouTubem 2012 vs 2022 rok, czy z Instagramem, gdzie koszt pozyskania 50 polskich polubień w 2015 roku wynosił około 2zł brutto. Ceny na TikToku będą rosnąć i to nie ulega żadnych złudzeń, bo jest to naturalna kolej rzeczy, a biorąc pod uwagę jak mądre decyzję podejmują administratorzy tego serwisu, promując swoje usługi ADS na których bazujemy, to więcej niż pewne jest, że ten portal jeszcze nie zakończył swojego rozwoju i dopiero zacznie dominacje. Dość powiedzieć, że serwisy jak YouTube same wprowadziły opcję YouTube short właśnie biorąc przykład z TikToka. Kup Wyświetlenia na Tik Tok i wypromuj się jak najszybciej! Jeśli ceny zaczną rosnąć, to również zyski z Twoich TikToków zaczną rosnąć - jak widzisz teraz jest ten moment! Posiadamy w ofercie również Lajki na TikTok (ang Like for TikTok) oraz Obserwujących na TikToku. Kupowanie Follow na TikTok najtaniej w internecie!

 

Promocja teledysku na YouTube

Dla chcących promować swój teledysk muzyczny w internecie mamy specjalne pakiety usług. Promowanie teledysku muzycznego to sama przyjemność, ponieważ dotarcie do grupy odbiorców jest dużo łatwiejsze, niż gdy materiał przewidziany do promocji to treść z niszowej kategorii. Wyświetlenia na YouTube pozyskujemy dzięki panelowi ADS, więc jak każda inna nasza usługa pragnę zaznaczyć są to realne wyświetlenia na youtube. Istnieje możliwość targetowania wyświetleń. Kup mały pakiet Polskich Wyświetleń na YouTube i skontroluj sam swoje statystyki! Targetujemy kampanię na 3 sposoby szybko;tanio;z dobrym współczynnikiem konwersji. Wybór należy do klienta. My stawiamy na opcję trzecią z uwagi na to, iż w takim przypadku da się polepszyć i to sporo SEO naszego wideo. Jeśli mamy promować teledysk na premiere również nie ma w tym problemu. Skontaktuj się z nami by dopiąć wszystkie szczegóły przed rozpoczęciem kampanii. Jesteśmy w stanie przygotować Ci indywidualny cennik z rabatami jeśli również zdecydujesz się na inne usługi np. Łapki w górę na YouTube, czy subskrypcje, lub komentarze na youtube (oferujemy bardzo wysoką jakość). Kliknij tutaj aby zobaczyć wszystkie nasze usługi na YouTube. Realne Wyświetlenia na YouTube poprawią nie tylko statystyki Twojego wideo w sieci, ale zwiększą jego pozycjonowanie w wyszukiwarce oraz poprawią Twój wizerunek. Kup Realne Wyświetlenia i rozpocznij z nami współpracę. Dla stałych klientów przewidujemy duże rabaty. 

 

Planujesz dopiero założyć kanał na YouTube

i nie wiesz jak się za to zabrać?

Na początek Twojej przygody z YouTube powinieneś odpowiedzieć sobie na jedno, ale **** ważne pytanie. Co chcesz w życiu robić? Załóż kanał na YouTube i zacznij to robić! Nie powielaj innych, nie bądź kolejną kalką tego samego, chyba że masz plan na siebie i potrafisz się odnaleźć w dobrze już znanym kontencie. Pamiętaj, nisza zawsze się znajdzie. YouTuberzy kiedyś hodowali mrówki i kręcili z tego filmy. Powstało wtedy masę kanałów poświeconych mrówkom. Kontent niszowy, ale miał swoje bum. Lepiej być numerem 1 w swojej niszy niż numerem 100 w tym co robi każdy! Nie bój się eksperymentować na swoim kanale. Bądź sobą! Jeśli szykujesz jakiś grubszy projekt, wejdź w niego grubo. Skorzystaj z naszych kampanii tak by Twój projekt nie okazał się klapą już na samym początku. Służymy pomocą! Nie wiesz jak to zrobić? Przedstawimy Ci ofertę i najlepszy plan działania dopasowany do Twoich potrzeb.

 

Jak promować się na Instagramie?

 Mając 10 lat doświadczenia w branży Social Media możemy zdradzić Ci kilka szczegółów - Jeśli nie wiesz jak działa algorytm, będzie ci ciężko. Służymy pomocą! Budujemy piramidy hasztagowe, przeprowadzamy płatne kampanie. YouTube oraz Instagram to nasza główna specjalizacja. Najważniejsze czego NIE możesz robić. Nie używaj hasztagów, które nie są dopasowane do Twojego zdjęcia.. Może wpadnie Ci 5 lajków więcej na początku, ale to wszystko. Tym sposobem nie zbudujesz dobrze prosperującego profilu na Instagramie. Dzięki naszej kampanii oraz usłudze pisania piramid hasztagów poszerzysz swoją grupę odbiorców! Kup Polskie Lajki i przekonaj sięsam.

 

Obserwujący z Polski na Insta - Co dają?

Instagram Obserwatorzy z Polski (Obserwujący z Polski na Insta) - Co daje Kupowanie Followers na Instagram z Polski lub ze świata? Obserwujących na Insta kupisz klikając w ten link. Followersi na Instagramie to idealna inwestycja w Twój profil, której głównym celem jest długoterminowy rozwój profilu. Polscy Followersi na Instagram nie tylko stanowią idealną bazę odbiorców, którą możesz rozbudowywać we własnym zakresie w przyszłości, ale znacząco poprawiają statystyki Twojego profilu oraz jego pozycjonowanie w sieci. Obserwatorzy na Instagramie połączeni z promocją Polskie Like na Insta pozwolą Twojemu profilowi rozwinąć skrzydła. Pozyskujemy tylko realne konta z polski. Możliwym jest u Nas zakup zagranicznych followers w wersji zwykłej, oraz Obserwujących w wersji VIP (Premium) Obserwatorzy na IG w wersji zagranicznej stanowią mix zagranicznych krajów. Jeśli chcesz pozyskać Obserwujących na Instagramie z wcześniej zdefiniowanego przez Ciebie kraju skontaktuj się z nami. Pracujemy w panelach ADS oraz przeprowadzamy kampanie viral-udostępnień, dlatego możemy targetować dla Ciebie dowolny, wybrany przez Ciebie kraj. Nie ma dla nas limitów. Kup Obserwujących z Polski i rozszerz zasięgi swojego profilu. 10 Polskich Obserwujących na próbę możesz kupić klikając w ten link Kup Obserwujący z Polski (Followers z Polski, Obserwatorzy z Polski) na Instagram / IG Obserwacje z Polski pomogą Ci w budowaniu wizerunku Twojej marki. Stanowią niepowtarzalny element estetyczny Twojego profilu oraz podwalinę pod dalsze działania. Pozyskujemy tylko realne konta. Kup Realne Follow i zobacz sam! Obserwacje z Polski pochodzą tylko od realnych użytkowników, stale prowadzących swoje profile na Insta. Profile są realne i nie mamy wpływu na to kogo dokładnie pozyskamy. Możemy jedynie targetować płeć, wiek, kraj. W celu wyboru większej opcji targetowania, skontaktuj się z nami w celu uzyskania oferty indywidualnej. W kampaniach wystawionych na naszych aukcjach targetujemy tylko Cały Świat / Polska.

 

 Łapki w górę na YouTube - Czemu są tak ważne?

Lajki na YouTube to jedna z podstawowych form oceniania Twojego filmu. Nie tylko polepszają pozycjonowanie w wyszukiwarce YouTube, ale również zwiększają estetykę Twojego filmu. Potencjalny odbiorca Twoich treści będzie bardziej zainteresowany nimi, gdy Twój film już generuje odpowiednie zasięgi oraz zaangażowanie. Przekłada się to również na dodatnią konwersję w filmach w przyszłości. Czym więcej łapek w górę, tym większa szansa, że Twój materiał ukaże się w karcie na czasie! Nie zapominaj również o wyświetleniach na YouTube. Polskie Lajki na YouTube pozyskujemy w niskich cenach i pomagamy zbudować Ci twój kanał na YouTube. Wypromujemy teledysk, czy poprawimy jego statystyki. Kup Łapki w Górę na YouTube i zobacz sam jak działamy. Dla stałych klientów, którzy przeprowadzają duże kampanie u Nas, przewidujemy rabaty. 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl