FOLLOWERS

100 FOLLOWERS TIK TOK  * Obserwatorzy na TikTok'u 100 FOLLOWERS TIK TOK * Obserwatorzy na TikTok'u
Cena: 14,90 zł
zawiera 23% VAT
szt.
zobacz więcej
200 FOLLOWERS TIK TOK  * Obserwatorzy na TikTok'u 200 FOLLOWERS TIK TOK * Obserwatorzy na TikTok'u
Cena: 28,90 zł
zawiera 23% VAT
szt.
zobacz więcej
300 FOLLOWERS TIK TOK  * Obserwatorzy na TikTok'u 300 FOLLOWERS TIK TOK * Obserwatorzy na TikTok'u
Cena: 42,90 zł
zawiera 23% VAT
szt.
zobacz więcej
400 FOLLOWERS TIK TOK  * Obserwatorzy na TikTok'u 400 FOLLOWERS TIK TOK * Obserwatorzy na TikTok'u
Cena: 54,90 zł
zawiera 23% VAT
szt.
zobacz więcej
500 FOLLOWERS TIK TOK  * Obserwatorzy na TikTok'u  500 FOLLOWERS TIK TOK * Obserwatorzy na TikTok'u
Cena: 66,90 zł
zawiera 23% VAT
szt.
zobacz więcej
1000 FOLLOWERS TIK TOK  * Obserwatorzy na TikTok'u   1000 FOLLOWERS TIK TOK * Obserwatorzy na TikTok'u
Cena: 119,99 zł
zawiera 23% VAT
szt.
zobacz więcej

DOŻYWOTNIA GWARANCJA 

Na każdą zakupioną u Nas usługę otrzymujesz dożywotnią gwarancję. Korzystamy tylko z legalnie udostępnionych metod promowania za pośrednictwem paneli reklamowych ADS. Nasze kampanie nie generują żadnych dziwnych spadków. Oferujemy tylko realne, naturalne przyrosty, celując w jak najlepsze konta na jakie pozwoli nam budżet.

 

REALNE KAMPANIE NA TIKTOK

Promowanie na TikTok zostało udostępnione przez tą platformę dla firm, dlatego jest to najlepszy sposób na pozyskanie tanich przyrostów na tej platformie. Jako firma mamy dostęp do większości paneli reklamowych dostępnych na rynku. Jesteśmy w stanie zaoferować dowolne przyrosty na tiktok'u , wszystko uzależnione jest od budżetu przeznaczonego na kampanię. Pozyskujemy tylko realne zasięgi i targetujemy kampanię tak, by celowała w konta o tych samych lub zbliżonych zainteresowaniach, co kategoria publikowanych materiałów przez klienta.

 

OBSERWACJE NA TIKTOK'u - FOLLOWERS

Followers na TikTok kupisz u Nas w okazjonalnej cenie. Celujemy tylko w realne konta, stale prowadzone przez swoich użytkowników. Obserwujących na TikTok'u pozyskujemy dzięki kampanii w panelu reklamowym TikTok ADS - nie wiesz co to jest? Chętnie odpowiemy Ci na wszystkie pytania. TikTok ADS pozwala na dotarcie do dowolnie zdefiniowanego potencjalnego odbiorcy. Zawsze staramy się dopasowywać zainteresowania potencjalnych odbiorców do kategorii profilu klienta, tak byś nie musiał się martwić, że Twojego TikToka, którego głównym tematem są np. treści muzyczne będą followały osoby zainteresowane modą. Chcemy byś budował swój profil razem z nami i zdobywał tylko realne, prawdziwe zasięgi na tiktok. Obserwacje na TikTok to również dobra poprawa statystyk profilu, co przekłada się na lepsze pozycjonowanie wideo na Twoim TikTok'u w sieci oraz samej wyszukiwarce tiktoka. Przyszłe tiktoki będą częściej polecane nowym użytkonikom, co przełoży się na wzrost pozyskań organicznych, czyli takich za które nie płacisz - są całkowicie za darmo. Jeśli szukasz Obserwacji na TikToku za darmo, to pozyskiwanie organiczne skupione tylko na poprawie trendingu Twoich wideo jest właśnie dla Ciebie!

polskie like instagram kup wyświetlenia na youtube z polski

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl